%> Cosmos Boya - Dekoratif Ürünler - Pearly

25 Yıllık Tecrübe

Adres

Imes San. Sitesi B Blok 204 Sk. No:6/B
Ümraniye - Istanbul / Türkiye

Ürünler / Dekoratif Ürünler - PearlyIŞILTILI PEARLY DOKUSU OLUŞTURAN
CEPHE KAPLAMASI
TANIM

Akrilik kopolimer esaslı,süet dokusu oluşturan yüksek kaliteli iç ve dış cephe dekoratif kaplama malzemesidir.

ÖZELLİKLERİ

Mala ile uygulanır,özel aparatları ile desen verilir. Suyu geçirmemesine karşın teneffüs etme özelliğine sahiptir, duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar. Yüzeylere çok iyi yapışır, çatlama ve dökülme yapmaz.

UYGULAMA ALANI

Binaların iç ve dış cephelerinde sıva, biriket, gazbeton, brütbeton ve benzeri yüzeylerde süet dokusu oluşturmak, zemin hatalarını kapatmak ve bozuk sıvalı yüzeye desen vermek için amacıyla kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ

Son kat uygulaması yapılmadan önce eski yüzeydeki her tür kir, yağ, toz ve pullanmış kısımlar uzaklaştırılmalı, çatlaklar COSMOS ELASTIC PUTTY ile tamir edilmelidir.Yeni sıvalı yüzeylerin boyanacak duruma gelene kadar kuruması beklenmelidir.Yüzeye COSMOS PRIMER DOLGULU GRENLİ ASTAR uygulandıktan sonra COSMOS PEARLY 2 kat uygulanır ve arzu edilen desen verilir. COSMOS PEARLY kullanıma hazırdır.Mala ile uygulanır ve istenilen desen tam kuruma gerçekleşmeden mala basınç yapmadan yüzeyde gezdirilerek verilir. Dış cephede kullanılacak ise üzerine COSMOS PROTECT sürülmesi tavsiye edilir.

KURUMA SÜRESİ

23 ± 2°C sıcaklıkta 2-3 saatte kurur, 24 saatte sertleşir.

DİKKAT ve GÜVENLİK UYARILARI

Depolama ömrü açılmamış ambalajlarda +5°C sıcaklık üzerinde depolama şartlarında en az bir yıldır. Donmaktan koruyunuz, +5°C sıcaklık üzerinde uygulama yapılır. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Taşıma esnasında en fazla üç sıra üst üste yüklenir.


(R22)        Yutulduğunda sağlığa zararlıdır.
(S2)          Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
(S7)          Sıkı kapatılmış kapta koruyunuz.
(S24/S25)  Göz ve deri temasından sakınınız.

 

Cosmos Boya / Yaşam Renginiz