%> Cosmos Boya - Kalitenin Boyadaki Adı

25 Yıllık Tecrübe

Adres

Imes San. Sitesi B Blok 204 Sk. No:6/B
Ümraniye - Istanbul / Türkiye

Kurumsal

Ana Sayfa / Neden Cosmos Boya ?

Neden Cosmos Boya ?

Seçkin binalarınızda kolayca uygulanacak, yüzey ve iklim koşulları göz önüne alınarak üretilmiş, örtme gücü yüksek, uzun ömürlü ve kaliteli boyalar ürettiğimiz için.

Ürünlerimizin tercih edilmesinin başlıca nedenleri;

• Cosmos Boya ile boyanan yüzeylere rötuş yapabilirsiniz. Ürünlerimizin rötuş yapılabilme özelliği sayesinde sadece tamir edilen veya kirlenen alanı boyayarak kullanacağınız boya miktarından, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlarsınız.

• Tamir edilen / boyanan oda veya mekanları daha hızlı hizmete açabilirsiniz.

• Cosmos Boya ürünlerinin kapatma gücü yüksektir. Daha az miktarda boya ile benzer ürünlerden daha fazla alan boyayabilirsiniz.

• Spa, Hamam, Banyo, Duş çevresi gibi ıslak mekanlarda; özel geliştirdiğimiz antiküf ürünlerimizle ve Destek ürünlerimizden suya dayanımı yüksek EMPRENYE ürünümüz ile “Camsı” yüzey oluşturarak Islak yüzeyler için alternatif çözümler sunarız.

• Alçıpan ek yerleri ve benzeri birleşme noktalarındaki oluşmuş veya oluşma ihtimali olan çatlaklar için; Destek ürünlerimizden ELASTIC PUTTY veya ELASTIC PUTTY EXTRA ürünlerimiz ile çözümler sunuyoruz.

• İtalyan Tarzı Dekoratif Ürünlerimizden PEARLY, TRAVERTEN, SPATULA, MERMER, gibi ürünlerimizle tüm mekanlarınızda kullanılan veya kullanmayı düşündüğünüz renklerde çözümler sunuyoruz. İsteniyorsa bu ürünlerimizi de özel formule edilmiş EMPRENYE ürünümüzle “Camsı” yüzeylere dönüştürerek ıslak mekanlarınız için alternatif seçenekler sunuyoruz.

• Garaj ve Otoparklar için geliştirdiğimiz “Egzoz Dayanımlı Boya” sayesinde bu tarz kapalı,iyi havalanmayan, nemli ve sürekli egzoz gazlarına maruz kalan yüzeyler çok daha uzun süre ilk günkü canlılık ve görünümünü korur.

Cosmos Boya / Yaşam Renginiz