%> Cosmos Boya - Antibakteriyel Ürünler - Interior Antiküf

25 Yıllık Tecrübe

Adres

Imes San. Sitesi B Blok 204 Sk. No:6/B
Ümraniye - Istanbul / Türkiye

Ürünler

Antibakteriyel Ürünler / Interior AntiküfÜrünler / Antibakteriyel Ürünler - Interior Antiküf8210
Antibakteriyel Mat İç Cephe Boyası
TANIM

Mikroorganizma oluşumunu engelleyen, antibakteriyel, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar ile modifiye edilmiş, akrilik kopolimer esaslı, mat iç cephe boyasıdır.

ÖZELLİKLERİ
Mikroorganizma oluşumunu ve bakteri tutunmasını önler.Her türlü yüzeye çok iyi yapışır, çok iyi kapatma gücüne sahip yüksek kalitelidir. Silinebilir, teneffüs etme özelliği ile duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar.
UYGULAMA ALANI
Yemekhane,banyo, mutfak, gibi çok nemli ortamlarda ve ameliyathane,çocuk odaları, sağlık kuruluşları,yemek endüstrileri gibi insan sağlığı üzerinde etkisi olan yerlerin iç yüzeylerinde mikroorganizma (fungi veya bakteri) oluşma tehlikesi olan veya oluşmuş iç yüzeylerin boyanmasında güvenle kullanılır.Binaların iç kısımlarındaki her türlü yüzeylerde kullanılır.
UYGULAMA ŞEKLİ
Eski yüzeylerdeki kir, yağ, toz ve pullanmış kısımlar uzaklaştırılmalı ,çatlaklar tamir edilmelidir. Çok kirli eski boyalı ve bakteri oluşmuş yüzeyler mekanik temizleme yapıldıktan sonra,yüzey COSMOS ANTİKÜF SOLÜSYON ile yıkanır.Yüzey tamamen kuruduktan sonra COSMOS ANTİKÜF PRIMER ile astarlanır.Astar uygulamasından en az 2 saat sonra fırça ,rulo veya pistole ile 2 kat olarak tatbik edilir.Temiz su ile %5-10 oranında inceltilir.
KURUMA SÜRESİ
23 ± 2°C sıcaklıkta ½ - 1 saatte kurur, 24 saatte sertleşir.
BOYANABİLEN ALAN
Yüzeye bağlı olarak iki katta yaklaşık 0.090-0.150 lt/m² alan boyar.

DİKKAT ve GÜVENLİK UYARILARI

Depolama ömrü açılmamış ambalajlarda +5°C sıcaklık üzerinde depolama şartlarında en az bir yıldır. Donmaktan koruyunuz, +5°C sıcaklık üzerinde uygulama yapılır. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Taşıma esnasında en fazla üç sıra üst üste yüklenir.

(R22) Yutulduğunda sağlığa zararlıdır.

(S2) Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

(S7) Sıkı kapatılmış kapta koruyunuz.

(S24/S25) Göz ve deri temasından sakınınız
Donmaktan
KoruyunuzFırça ile Uygulayınız


Yüzeyi
TemizleyinizRula ile Uygulayınız


Karıştırınız


Airless Sprey ile Uygulayınız


Su ile İnceltiniz


Maske, Eldiven ve Eldiven Kullanınız

Cosmos Boya / Yaşam Renginiz