%> Cosmos Boya - Dekoratif Ürünler - Krater

25 Yıllık Tecrübe

Adres

Imes San. Sitesi B Blok 204 Sk. No:6/B
Ümraniye - Istanbul / Türkiye

Ürünler / Dekoratif Ürünler - KraterDEKORATİF GÖRÜNÜMLÜ GRANÜLLÜ
DIŞ CEPHE KAPLAMASI
TANIM

Akrilik kopolimer esaslı, grenli, dekoratif doku oluşturan yüksek kaliteli iç ve dış cephe dekoratif kaplama malzemesidir.

ÖZELLİKLERİ

Rulo veya mala ile uygulanır, özel aparatları ile desen verilir. Suyu geçirmemesine karşın teneffüs etme özelliğine sahiptir, duvardaki nemin dışarı atılmasını sağlar .Yüzeylere çok iyi yapışır, çatlama ve dökülme yapmaz.

UYGULAMA ALANI

Binaların iç ve dış cephelerinde sıva, biriket, gazbeton, brütbeton MDFve benzeri yüzeylerde krater doku oluşturmak, zemin hatalarını kapatmak ve bozuk sıvalı yüzeye desen vermek amacıyla kullanılır.

UYGULAMA ŞEKLİ

Son kat uygulaması yapılmadan önce eski yüzeydeki her tür kir, yağ, toz ve pullanmış kısımlar uzaklaştırılmalı, çatlaklar COSMOS ELASTIC PUTTY ile tamir edilmelidir.Yeni sıvalı yüzeylerin boyanacak duruma gelene kadar kuruması beklenmelidir.Yüzeye COSMOS PRIMER DOLGULU GRENLİ ASTAR uygulandıktan sonra üzerine COSMOS KRATER'in ilk katı mala ile uygulanır,2 kat uygulaması kristal (mercan)rulo veya pösteki rulo ile yapılır ve mala ile son desen verilir. İsteğe göre yüzeye hafif zımpara geçilebilir. COSMOS KRATER kullanıma hazırdır./p>

KURUMA SÜRESİ

23 ± 2°C sıcaklıkta 2-3 saatte kurur, 24 saatte sertleşir

DİKKAT ve GÜVENLİK UYARILARI

Depolama ömrü açılmamış ambalajlarda +5°C sıcaklık üzerinde depolama şartlarında en az bir yıldır. Donmaktan koruyunuz, +5°C sıcaklık üzerinde uygulama yapılır. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Taşıma esnasında en fazla üç sıra üst üste yüklenir.

(R22) Yutulduğunda sağlığa zararlıdır.
(S2) Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
(S7) Sıkı kapatılmış kapta koruyunuz.
(S24/S25) Göz ve deri temasından sakınınız

 

Cosmos Boya / Yaşam Renginiz